Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Members List

Share This Forum!  
  

pes pes is offline

Фoрум почесник

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 24
 1. Ита
  08-01-2013 21:36 - permalink
  Ита
  поздрав и до тебе пес :D фала за песната, :) а што правам сама во кафана (на форумов) не знам вајда чекам луѓе :D мада и не сум баш сама има и други што идат :D
  поздрав уште еднаш па иди почесто за да ја полниме кафаната :D
 2. Ита
  18-04-2011 00:24 - permalink
  Ита
  Eve po do doma inace za novo nisto posebno se si e isto kaj tebe?
 3. SweetGirl
  26-06-2010 15:16 - permalink
  SweetGirl
  :) OK штом е така Пес...што толку зафатен ти?
 4. SweetGirl
  25-06-2010 14:47 - permalink
  SweetGirl
  pozz vazen pesu [:JEIN:]
 5. SweetGirl
 6. Ита
  13-04-2010 23:31 - permalink
  Ита
  Click the image to open in full size.
 7. Ита
  04-04-2010 12:20 - permalink
  Ита
  Click the image to open in full size.
 8. MakOhrid
  09-02-2010 00:41 - permalink
  MakOhrid
  svakati cest za stripotekata
 9. CrazyF
  01-01-2010 13:33 - permalink
  CrazyF
  Click the image to open in full size.
 10. Ита
  31-12-2009 19:47 - permalink
  Ита
  Многу здравје, љубов, среќа, пари и се најубаво во животот ти посакувам од се срце.
  Среќна нова година и среќни празници

About Me

 • About pes
  Gender
  машко
  About Me
  Роден од мајка ми, завршив школо, сега работам и жена ми гледа филм во моментов.
  Location
  Планета Земја.
  Hobbies
  Немам фобија.
  Occupation
  седач пред компјутер и чкрапач.
  I'd Like to Meet
  Моамер Ел Гадафи
  Music
  роцк се разбира.
  Movies
  Кодак, Коника, а и Фуји се добри.
  Books
  Со тврди корици.
 • Signature

  Патем,... да не има некој атомска бомба да ми позајми, нема многу да ја користам, само еднаш.

Statistics

Total Posts
Albums
Visitor Messages
Total Agreed
General Information
 • Last Activity: 12-07-2018 20:31
 • Join Date: 07-07-2009

Friends

Showing Friends 1 to 2 of 2

All times are GMT +2. The time now is 14:49.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51