Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22-12-2010, 23:30   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Зошто се повлече Ѓукановиќ?

Апсењето на Иво Санадер е почеток на нова епоха во борбата против корупцијата и криминалот на Балканот, а оставката на премиерот Ѓукановиќ има врска со обвинувањата на негова сметка, сметаат од Институтот ИФИМЕС.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Зошто Обама ја повлече рачната кочница? BorisVM Macedonian Daily News 0 19-09-2009 22:30
Постои ли Воопшто Нов Завет ateisst Religion and Mythology 1 31-08-2009 02:14
Зошто Верата во Аллах Исус Христос е Погрешна и Лажна ateisst Religion and Mythology 0 24-08-2009 02:08
Зошто Религиите и Верите го "докажуваaт постоењето" на Бог ateisst Religion and Mythology 0 17-08-2009 03:05
Cestito! Duhot_na_Vovata News and Political talks 199 03-05-2007 08:21


All times are GMT +2. The time now is 09:15.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51