Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20-07-2010, 10:25   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Засега е добро

Луѓето во Мексиканскиот залив може да здивнат - цилиндерот поставен минатиот четврток останува врз изворот на нафта. Одлука за натамошните чекори ќе се носи секои 24 часа.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Концептот за добро и зло Ipsissimus Religion and Mythology 11 21-03-2010 18:09
Добро е што власта и опозицијата реагираа брзо по охрабрувачката посета на Оли Рен BorisVM Macedonian Daily News 0 26-07-2009 07:21
Не е добро за регионот да се собираат поени на домашен терен а на сметка на добрососедскит BorisVM Macedonian Daily News 0 02-06-2009 09:40
Засега не се откриени провалниците во штабот на ДПА во т.ц. „Мавровка“ BorisVM Macedonian Daily News 0 01-02-2009 02:17
Брисел засега не ја коментира изјавата на премиерот Груевски BorisVM Macedonian Daily News 1 06-01-2009 18:43


All times are GMT +2. The time now is 09:16.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51