Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 08-12-2010, 21:00   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Викиликс :„Нема да потклекнеме“

Интернет платформата Викиликс, и покрај апсењето на нејзиниот основач Џулијан Асанж, денеска продолжува со објавување нови тајни депеши. „Викиликс се‘ уште е онлајн“, соопшти Кристин Храфснсон портпарол на Викиликс.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Што ќе објави Викиликс за Македонија? Satanico Pandemonium News and Political talks 78 19-01-2011 08:11
Основачот на Викиликс, Асанж уапсен BorisVM Macedonian Daily News 0 07-12-2010 20:50
Викиликс -- Надеж barba Editorials 0 02-12-2010 23:09
Викиликс досега објави „трошка“ за Македонија BorisVM Macedonian Daily News 0 29-11-2010 17:01
Голема нервоза во Вашингтон поради Викиликс BorisVM Macedonian Daily News 0 26-11-2010 16:40


All times are GMT +2. The time now is 09:00.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51