Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27-08-2010, 17:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Вестервеле повикува на признавање на Косово

Шефот на германската дипломатија Вестервеле со посетата на Косово ја завршува балканската турнеја. Од Приштина, денеска, Вестервеле ги повика сите земји од ЕУ да ја признаат независноста на Косово

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Владата не размислува да ја повлече одлуката за признавање на Косово BorisVM Macedonian Daily News 0 02-06-2009 21:50
Косово и Светот gorstak World News 322 26-02-2009 01:17
Независно Косово Philip-De-Macedon News and Political talks 9 23-11-2007 10:32
ХАШИМ ТАЧИ: ГИ ПРОТЕРАВМЕ СРБИТЕ ОД КОСОВО strich World News 86 30-09-2007 09:52
Велиу со 10.000 борци ќе војува за Косово Unreal News and Political talks 17 11-07-2007 15:40


All times are GMT +2. The time now is 03:44.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51