Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 05-10-2010, 14:50   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Вестервеле до Милошоски: Одржувајте го дијалогот со Грција

Македонскиот министер за надворешни работи и претседавач со Комитетот на министри на Советот на Европа Антонио Милошоски вчеравечер во Стразбур имаше средба со германскиот министер за надворешни работи Гидо Вестервале.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Дневни економски и бизнис вести TrOtOaRkA Business and Economy 3262 03-06-2010 17:12
Милошоски и Димитров во САД, за тужбата против Грција barba Macedonian Daily News 0 18-05-2009 21:12
Macedonia vs. greece (Името, идентитетот....vol II) Jakov News and Political talks 502 07-04-2009 19:21
Милошоски: Нехристијански потег од христијанска Грција BorisVM Macedonian Daily News 0 01-02-2008 08:40
Милошоски: Македонија и Грција да усвојат заедничка декларација за пријателство и добрососедство BorisVM Macedonian Daily News 0 21-01-2008 18:50


All times are GMT +2. The time now is 11:55.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51