Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13-10-2010, 17:00   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Ван Ромпој патува во Скопје со иста порака!

Претседателот на Европскиот совет, Херман ван Ромпој ќе ја посети Македонија идната недела во рамките на втората балканска турнеја. На средбите со македонскиот политички врв ќе стане збор за претстојниот извештај на ЕК.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ван Ромпој незадоволен од влијанието на ЕУ во светот BorisVM Macedonian Daily News 0 16-09-2010 23:30
Ван Ромпој го откажува учеството на самитот ЕУ-Балкан BorisVM Macedonian Daily News 0 19-03-2010 02:52
Кумуцакос: Скопје доби прагматична порака од Брисел BorisVM Macedonian Daily News 0 11-12-2009 16:10
Македонска Берза - Macedonian Stock Exchange Jakov Business and Economy 53 12-03-2008 09:39
Акредитирани факултети во РМ учебна 2007-08 Jakov Law 0 14-06-2007 17:45


All times are GMT +2. The time now is 11:53.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51