Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12-07-2010, 19:00   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Туристичкиот рај се претвори во пекол

Регионот зад крајбрежниот појас во јужна Франција кон средината на јуни го зафати поплава, која однесе најмалку 25 човечки животи, а материјалната штета се проценува во милионска сума. Каква е состојбата денес?

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ПЕКОЛ МИ Е , ЈА САКАМ ЈА НЕМАМ ПОВЕЌЕ DeviAngel Love and Sex 53 22-11-2012 02:15
Катастрофа во туристичкиот рај BorisVM Macedonian Daily News 0 21-02-2010 18:40
Дали постојат Пекол, Чистилиште и Рај nevernik Religion and Mythology 130 16-07-2009 21:00
Некои обвинители добиваат трајни мандати некои отказ BorisVM Macedonian Daily News 0 19-04-2009 00:50
Катихизис barba Religion and Mythology 8 12-04-2009 16:16


All times are GMT +2. The time now is 09:15.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51