Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20-12-2010, 23:01   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Тиранот му објави војна на народот

По спорната победа на изборите на Александар Лукашенко во Белорусија дојде до ескалација на состојбата. Полицијата употреби сила против демонстрантите. Седум претседателски кандидати од опозицијата се во затвор.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Обама и‘ објави војна на нафтената дамка BorisVM Macedonian Daily News 0 16-06-2010 13:10
Албанците им се заканија со нова војна на Македонците ако не биде по нивно barba News and Political talks 16 07-04-2010 19:33
Народот нема леб да јаде.... barba Editorials 3 13-02-2010 16:29
Дали тајните служби ја контролираат Македонија Hristo News and Political talks 518 26-11-2009 23:30
Војна на Бесмртните ateisst Religion and Mythology 5 17-04-2009 09:59


All times are GMT +2. The time now is 09:01.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51