Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17-11-2010, 13:31   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Светот живее на долг

Кога се чинеше дека кризата на финансиските пазари е надмината, заслабнатите државни буџети станаа закана за светската конјуктура. Во еврозоната годишните нови задолжувања трикратно се зголемија.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ВИСТИНСКИ ПОКЛОНИЦИ gospel Religion and Mythology 6 21-06-2010 13:13
ДИЗНИЛЕНД - Највеселото место на светот Mara Travel and Places to Visit 28 25-12-2009 02:11
СКОПЈЕ 151 НАЈДОБАР ГРАД ЗА ЖИВЕЕЊЕ ВО СВЕТОТ, А 138 СПОРЕД ИНФРАСТРУКТУРА barba Macedonian Daily News 0 29-04-2009 16:03
Во Светот на Личноста ateisst Religion and Mythology 0 11-03-2009 23:28
Најскапи и најубави куќи на светот Mara Travel and Places to Visit 20 15-06-2006 06:55


All times are GMT +2. The time now is 09:16.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51