Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28-10-2010, 22:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,367
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Слога куќа гради...

Во Брисел се одржува самит на ЕУ, на кој се дискутира за реформи во Пакетот за стабилност. Меѓутоа, помалите земји-членки стравуваат дека Германија и Франција веќе се договориле околу промените, без нивна согласност.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Одбрана ќе гради станови за припадниците на АРМ barba Macedonian Daily News 0 20-02-2010 15:10
Нова демократија ќе гради споменик на Џемо Хаса во Гостивар barba Macedonian Daily News 2 11-02-2010 15:26
Штипскиот карго аеродром ќе се гради во септември barba Macedonian Daily News 0 08-06-2009 03:23
Земјиштето кај што се гради Филхармонијата е на ИВЗ?? BorisVM Macedonian Daily News 0 28-03-2009 07:20
Обама во Белата куќа влегува низ прозорец  barba Macedonian Daily News 0 29-01-2009 19:05


All times are GMT +2. The time now is 21:58.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51