Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28-06-2010, 15:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Штедење и пораст во фокусот на Г20

Со договор за намалување на државите долгови во индустриските земји во Торонто заврши Самитот на Г20. Во однос на реформата на финансиските пазари одлуката е одложена за следниот Самит во Сеул, Јужна Кореја.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Пораст на МБИ10 од 20,98 индексни поени barba Macedonian Daily News 0 28-01-2010 16:50
Банер ОГРОМЕН ПОРАСТ НА АКЦИИТЕ НА МАКЕДНОСКАТА БЕРЗА barba Macedonian Daily News 0 11-06-2009 14:28


All times are GMT +2. The time now is 11:55.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51