Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 01-09-2010, 18:42   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post СДСМ ќе иницира предвремени избори

СДСМ реши да се откаже од барањето за формирање комисија за контрола на трошењето буџетски пари, да присуствува на координациите кај претседателот на Собранието и да поддржи донесување каков било собраниски Деловник.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Можниот раскол во ЛДП – Пат на самостоен настап или фузирање во СДСМ barba News and Political talks 9 14-06-2009 17:41
Претседателски избори (22.март.09): кандидати, очекувања, прогнози, победници MakOhrid News and Political talks 933 06-04-2009 21:43
СДСМ со одговор на потпишувањето на Декларацијата за фер избори BorisVM Macedonian Daily News 0 19-02-2009 23:20
Груевски: Не планирам предвремени избори BorisVM Macedonian Daily News 0 16-01-2008 21:00
Портрет на СДСМ Makedon News and Political talks 22 18-04-2007 22:24


All times are GMT +2. The time now is 11:53.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51