Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27-10-2010, 10:30   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,367
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Празниот стомак не прашува

Неделата на борба против гладта, во Македонија годинава се одбележа под мотото „Помислете на нас “. Од пред три години државата отвори синџир народни кујни, а против гладта се бори и црквата. Има ли леб за сите гладни?

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Во интервју за „Форум“ Груевски го прашува Бошкоски - зошто го оставил на цедило Тарчуловс BorisVM Macedonian Daily News 0 21-07-2009 06:20
Стомак DonVito Women's and Men's Corner 34 27-05-2007 19:21
Мара прашува: Кој град е ова? Mara Travel and Places to Visit 17 18-05-2006 15:46
МАРА прашува: која е оваа држава според обликот? Mara Travel and Places to Visit 130 18-05-2006 15:36


All times are GMT +2. The time now is 21:57.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51