Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 14-11-2010, 00:51   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Оценки од Бундестагот за Западен Балкан

Во Хрватска има замор од реформи; Србија мора да се согласи на компромис за Косово; БиХ долго врeме нема дa ги надмине етничките блокади-гласат оценките на членовите на Комитетот за европски прашања од Бундестагот.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ван Ромпој повика на интеграција на Западен Балкан BorisVM Macedonian Daily News 0 11-11-2010 00:21
Западен Балкан со забавено темпо кон ЕУ BorisVM Macedonian Daily News 0 07-07-2009 16:01
Усвоени заклучоците за Западен Балкан во Луксембург BorisVM Macedonian Daily News 0 16-06-2009 12:20
Ќе извисат ли земјите од западен Балкан да добијат визно олеснување од наредната година? BorisVM Macedonian Daily News 0 31-05-2009 09:21
ЕУ не треба да се плаши од Западен Балкан BorisVM Macedonian Daily News 0 30-05-2009 21:10


All times are GMT +2. The time now is 09:00.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51