Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 07-12-2010, 20:50   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,367
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Основачот на Викиликс, Асанж уапсен

Првиот човек на Викиликс, Џулијан Асанж е во притвор во Лондон. Британската полиција претпладнево го уапси Асанж, повикувајќи се на меѓународната потерница издадена од Шведска, каде е обвинет за сексуално вознемирување.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Што ќе објави Викиликс за Македонија? Satanico Pandemonium News and Political talks 78 19-01-2011 08:11
Викиликс -- Надеж barba Editorials 0 02-12-2010 23:09
Целиот свет трага по Асанж BorisVM Macedonian Daily News 0 01-12-2010 18:10
Голема нервоза во Вашингтон поради Викиликс BorisVM Macedonian Daily News 0 26-11-2010 16:40
Уапсен е Џемаил Исеини - „командант Џејми Шеј“ barba News and Political talks 15 07-09-2007 01:45


All times are GMT +2. The time now is 23:54.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51