Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 28-08-2010, 17:52   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Опозицијата го критикува новиот македонски амбасадор во Берлин

Новиот македонски амбасадор во Германија ќе им даде приоритет на економските релации меѓу двете земји, вели Корнелија Утевска Глигоровска. Опозицијата со критики за нејзиниот професионален бекграунд

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Metodi na Sektite : Shto se krie pozadi ubavite zborovi na Protestantite stepo Religion and Mythology 282 30-05-2011 17:06
Живот без Христос, да или не? barba Religion and Mythology 51 11-09-2010 12:53
Што било прво: Црквата или Новиот Завет? stepo Religion and Mythology 1 09-08-2009 02:55
Новиот амбасадор на Македонија во Србија Љубиша Георгиевски ја презеде амбасадорската долж BorisVM Macedonian Daily News 0 12-06-2009 23:40
Испратен новиот контингент македонски мировници во мисијата ИСАФ во Авганистан Wonder Macedonian Daily News 0 15-01-2009 13:30


All times are GMT +2. The time now is 11:53.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51