Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29-11-2010, 17:01   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Неодговорна акција

Викиликс повторно удри. Интернет платформата објави стотици илјади доверливи и тајни документи на американската дипломатија - акција која нема никаква врска со транспарентност, туку едноставно е неодговорна.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
21 општина се опфатени со еколошката акција за чистење на коритата BorisVM Macedonian Daily News 0 02-07-2009 02:50
Банер ОГРОМЕН ПОРАСТ НА АКЦИИТЕ НА МАКЕДНОСКАТА БЕРЗА barba Macedonian Daily News 0 11-06-2009 14:28
Во Кичево во тек е голема полициска акција barba Macedonian Daily News 4 19-03-2009 09:18
Меморијална крводарителска акција „Борис Трајковски“ во Домот на армијата во Скопје BorisVM Macedonian Daily News 0 08-03-2009 03:40
Крводарителна акција - св. Петка, Скопје barba Religion and Mythology 0 08-02-2009 05:06


All times are GMT +2. The time now is 09:16.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51