Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 12-11-2010, 00:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Нема војна на валутите!?

Во Сеул, главниот град на Јужна Кореја, денес (11.11) започна Самитот на Г 20. На средбата на дваесетте водечки индустриски земји и земји во подем тема е билансот на реформата на финансиските пазари.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Албанците им се заканија со нова војна на Македонците ако не биде по нивно barba News and Political talks 16 07-04-2010 19:33
Дали тајните служби ја контролираат Македонија Hristo News and Political talks 518 26-11-2009 23:30
Дали Исламот Православие Католицизам Протестантизам се Монотеистички Религии ? ateisst Religion and Mythology 11 04-09-2009 03:06
Војна на Бесмртните ateisst Religion and Mythology 5 17-04-2009 09:59


All times are GMT +2. The time now is 09:14.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51