Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21-11-2010, 02:32   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Не попушта стравот од напад

Пакетот-бомба во Намибија бил само тест, но во Германија останува стравот од можен терористички напад. Магазинот „Шпигел“ пишува за наводен план за напад на исламски екстремисти врз германскиот парламент во Берлин.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Паничен напад No_One Health 31 10-03-2010 15:43
Неуспешен терористички напад врз авион во САД BorisVM Macedonian Daily News 0 26-12-2009 19:30
Десетици жртви во бомбашки напад во Ингушија BorisVM Macedonian Daily News 0 17-08-2009 23:30
Знаците и стравот No_One Мистерии 5 14-02-2009 09:13
Попушта мразот во Дојранското езеро BorisVM News and Political talks 0 06-01-2008 19:20


All times are GMT +2. The time now is 09:01.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51