Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 18-10-2010, 18:01   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,367
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Косово е пред тежок испит

Шестмина членови од косовската влада од помалиот партнер во владејачката коалиција, Демократскиот сојуз на Косово, поднесуваат оставки. Премиерот Хашим Тачи има намера што поскоро да се одржат парламентарни избори.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ЖИТИЕ И АКАТИСТ НА СВЕТИОТ МАЧЕНИК ТРИФУН barba Religion and Mythology 0 14-02-2010 15:45
ОТКРИВАЊЕТО И ПРЕНЕСУВАЊЕТО НА МОШТИТЕ НА ПРЕПОДОБНИОТ СЕРАФИМ ВО 1991 ГОДИНА barba Religion and Mythology 0 16-01-2010 16:16
Павел Шатев MakOhrid Macedonian History 73 16-11-2008 19:52
Независно Косово Philip-De-Macedon News and Political talks 9 23-11-2007 10:32
Велиу со 10.000 борци ќе војува за Косово Unreal News and Political talks 17 11-07-2007 15:40


All times are GMT +2. The time now is 21:59.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51