Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27-09-2010, 13:20   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,368
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Колку кодоши се вгнездени во власта

Денеска уставниот судија, за кој има индиции дека бил кодош, во присуство на член на Комисијата за лустрација, ќе го разгледува досието кое за него е пронајдено во Архивот на Македонија, а можно е и да даде образложение.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Колку и за што ги плаќаме пратениците? (Капитал, број 539) Gorco News and Political talks 4 03-03-2010 02:01
Екуменизам nevernik Religion and Mythology 88 06-06-2009 11:11
колумни (или МИСЛЕЊА) од утрински! filip petrovski News and Political talks 82 03-11-2007 12:36
ПРЕСМЕТКА МЕЃУ ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА barba News and Political talks 25 13-09-2007 12:07
ГОСПОДИ КОЛКУ СИ УБАВА! aurin Arts, Culture and Education 5 04-09-2006 10:08


All times are GMT +2. The time now is 13:09.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51