Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22-10-2010, 21:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Жалбите пристигнаа до „Гугл“

Воведувањето на услугата „Гугл Стрит вју“ во Германија предизвика жестока дебата во јавноста. До концернот пристигнале 244000 граѓански приговори за намерата да се објават податоци за нивниот имот на интернет-мрежата.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Жалбите на потрошувачите никој не ги слуша BorisVM Macedonian Daily News 0 08-06-2010 23:40
Дневни економски и бизнис вести TrOtOaRkA Business and Economy 3262 03-06-2010 17:12
Спор околу дигиталната библиотека на „Гугл“ BorisVM Macedonian Daily News 0 08-09-2009 20:20
Патниците на Аустриан Ервејс пристигнаа со автобус во Скопје BorisVM Macedonian Daily News 0 24-03-2009 06:48


All times are GMT +2. The time now is 09:02.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51