Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13-12-2010, 09:46   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Ирачанец го извршил атентатот во Шведска

Веќе со недели безбедносните власти предупредуваат од терористички напади во предбожикна Европа. Меѓутоа се’ уште е прашање дали најновиот напад во Стокхолм во саботата вечер е дело на меѓународна терористичка мрежа.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Мирка Велиновска : Од атентатот се офајдија Црвенковски, Фрчкоски и Грција barba News and Political talks 35 26-03-2010 18:48
Групата на Фрчковски ги крие доказите за атентатот! barba News and Political talks 0 05-01-2009 14:53
Шведска комплетно телевизиски дигитализирана vardarce Audio and Video 4 29-10-2007 13:01


All times are GMT +2. The time now is 09:01.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51