Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 02-08-2010, 00:30   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Грција ја надминува кризата со горивата

Состојбата во Грција по кризата со недостатокот на горива на бензинските пумпи постепено се нормализира. Владата ја ангажираше армијата за да ја олесни кризата и да ги снабдува пумпите со горива.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Republic of Macedonia will (not) change the name - vol.III Jakov News and Political talks 669 05-12-2011 13:44
Грција да ги продава островите за излез од кризата BorisVM Macedonian Daily News 0 04-03-2010 22:50
Macedonia vs. greece vol.III - Република Северна Македонија - Да или Не? barba News and Political talks 952 16-11-2009 17:19
Macedonia vs. greece (Името, идентитетот....vol II) Jakov News and Political talks 502 07-04-2009 19:21
Како се чува државата на грчки начин... Pro Patria 2 News and Political talks 61 29-05-2007 09:50


All times are GMT +2. The time now is 11:58.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51