Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 06-11-2010, 00:25   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Гест на помирување

Печатот на германски јазик во денешните изданија и‘ посветува големо внимание на посетата на српскиот претседател Борис Тадиќ на Вуковар и извинувањето кое го упати кон жртвите од војната во поранешна Југославија.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Паника во Грузија по лажна вест за инвазија BorisVM Macedonian Daily News 0 14-03-2010 14:00
Историско помирување меѓу Турција и Ерменија BorisVM Macedonian Daily News 0 11-10-2009 02:40
Чекор кон помирување BorisVM Macedonian Daily News 0 02-09-2009 19:20
Жална вест killerr Events 52 04-02-2008 13:47
Фото вест BorisVM Macedonian Daily News 0 12-01-2008 13:10


All times are GMT +2. The time now is 09:02.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51