Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 13-07-2010, 21:00   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,367
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Фуере: Евроскептицизам не преовладува

Евроамбасадорот во Македонија Ерван Фуере оценува дека резултатите од последната анкета, според кои е опадната поддршката за ЕУ интеграциите во Македонија, се спротивни на претходните истражувања.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Фуере повикува на итни разговори меѓу Македонија и Грција BorisVM Macedonian Daily News 0 27-04-2010 01:10
Работата на Фуере на маса кај омбудсманот Пасквинели vlade_20 News and Political talks 7 06-06-2009 12:43
Фуере: Владата да престане да ги стигматизира медиумите BorisVM Macedonian Daily News 0 20-01-2009 19:20
Евроамбасадорот Фуере го фати бурето со вино на традиционалното капење во Охрид BorisVM Macedonian Daily News 1 21-01-2008 07:53
Фуере Jakov News and Political talks 18 27-11-2007 08:11


All times are GMT +2. The time now is 21:57.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51