Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17-09-2010, 11:32   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Филе во посета на Белград

Европскиот комесар за проширување Штефан Филе, денеска доаѓа во Белград за да ги поттикне српските политичари да се соочат со клучните предизвици на патот кон ЕУ, вклучувајќи ја и соработката со Хашкиот трибунал.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Сигнал на доверба од Белград и Тирана BorisVM Macedonian Daily News 0 14-03-2010 00:50
Дијалогот меѓу Белград и Приштина-неминовен? BorisVM Macedonian Daily News 0 05-03-2010 10:50
Филе го опипува пулсот на Скопје BorisVM Macedonian Daily News 0 17-02-2010 18:00
Брутално претепано македонско семејство во Белград barba Macedonian Daily News 3 25-12-2009 22:26
ЕУ нема единствен став кон Белград BorisVM Macedonian Daily News 0 28-01-2008 20:10


All times are GMT +2. The time now is 03:43.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51