Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30-09-2010, 14:00   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,363
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Екстремисти по игра на случајот?

Зошто младите стануваат екстремисти? Со ова прашање се занимаваa истражувачи на Германската криминалистичка служба. Одговорот е изненадувачки - не идеологијата, туку социјалните услови играат решавачка улога.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Се самоуби Саит Рушити, еден од главните обвинети во случајот Мавровски работници barba Macedonian Daily News 4 24-05-2010 16:30
Тупурковски е убеден дека во случајот со тајванските кредити против него се водела специја BorisVM Macedonian Daily News 0 20-07-2009 18:10
Прчевски го затворил случајот „Порцеланка“ BorisVM Macedonian Daily News 0 27-01-2008 23:50
Ангелина Бер: Опасна игра на Груевски Unreal News and Political talks 19 05-06-2007 11:19
Игра - ВАЛУТИ Mara Travel and Places to Visit 30 18-05-2006 15:27


All times are GMT +2. The time now is 21:16.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51