Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 29-10-2010, 10:50   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,363
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post До модерен синдикат преку дијалог

Да престанат делбите на наши и ваши. Синдикатот треба да е подалеку од политиката, а власта да ја натераме да ги почитува правата на работниците, изјави за Дојче веле старо-новиот лидер на ССМ, Живко Митрески.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Како Црквата Христова ја воспева Мајката Божја? Pravoveren Religion and Mythology 58 12-01-2010 15:19
Екуменизам nevernik Religion and Mythology 88 06-06-2009 11:11
Власта и опозицијата преку работни групи го продолжуваат политичкиот дијалог BorisVM Macedonian Daily News 0 02-02-2008 20:50
Пазарење преку интернет со кредитна картичка и во MK Business and Economy 9 27-10-2007 20:24
Алексеј Втори повика на дијалог меѓу СПЦ и МПЦ barba News and Political talks 28 06-10-2007 09:11


All times are GMT +2. The time now is 21:17.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51