Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20-10-2010, 21:20   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Брисел чека одговор!

Македонија игра ризична игра непосредно пред објавувањето на редовниот извештај на Европската комисија поради недоставувањето клучни информации за вработувањата во јавната администрација.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Таинствен молк во Брисел BorisVM Macedonian Daily News 1 27-03-2010 07:38
Израел должи одговори во Брисел BorisVM Macedonian Daily News 0 22-02-2010 18:40
Евроамбасадорот Фуере во Брисел го претстави напредокот на Македонија BorisVM Macedonian Daily News 0 19-01-2009 22:20
СДСМ чека одговор од ВМРО ДПМНЕ BorisVM Macedonian Daily News 0 16-01-2009 18:50
Македонски пратеници денеска во Брисел бараат датум за преговори и укинување на визите BorisVM Macedonian Daily News 0 30-01-2008 08:22


All times are GMT +2. The time now is 09:01.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51