Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03-12-2010, 18:34   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,362
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Јанкуловска: Нема договор со Рамковски

Продолжува истрагата за сомнежите за финансиски криминал во шест фирми на „Перо Наков“. УЈП и Јавното обвинителство се‘ уште не излегуваат со конкретни резултати за постапката која била во предистражна фаза.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Стариот договор истекува, нов нема... BorisVM Macedonian Daily News 0 05-12-2009 14:30
Нема партиски договор за законот за внатрешни работи BorisVM Macedonian Daily News 0 07-07-2009 03:51
Нема проширување без Лисабонскиот договор BorisVM Macedonian Daily News 0 03-02-2009 21:30
Јанкуловска нема намера да го повлече потписот од кандидатурата на професорот Ѓорги Иванов BorisVM Macedonian Daily News 0 18-01-2009 22:00
Нема потреба Јанкуловска да даде отчет за вчерашната акција во Арачиново BorisVM Macedonian Daily News 0 23-01-2008 19:10


All times are GMT +2. The time now is 09:00.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51