Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 02-09-2010, 19:21   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Џамија може, минаре никако!

Христијани, муслимани, евреи... сите сакаат јавно да ја практикуваат сопствената вероисповед. Во демократските држави имаат право на тоа. Но, кога се работи за високи минариња, секогаш одново се отвора истата дебата.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Грција во долгови до гуша BorisVM Macedonian Daily News 4 12-12-2009 15:52
Дали ќе ја посетите обновената Бурмали џамија? GAZIJA Religion and Mythology 0 03-08-2009 03:35
Леукемија Betonka Health 0 24-06-2009 19:45
Претседателски избори (22.март.09): кандидати, очекувања, прогнози, победници MakOhrid News and Political talks 933 06-04-2009 21:43
#macedonia FAQ / Најчесто поставувани прашања imported_VMOldUser #macedonia IRC FAQ 1 22-12-2004 02:37


All times are GMT +2. The time now is 03:42.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51