Virtual Macedonia Forums  

Go Back   Virtual Macedonia Forums > Macedonia > News and Political talks > Macedonian Daily News

Share This Forum!  
  

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 05-09-2010, 21:40   #1 (permalink) Top
Stay Thirsty My Friends!
 
BorisVM's Avatar
 
Join Date: Jun 2001
Location: Skopje, Macedonia.
Posts: 27,366
Pictures: 5
Agreed: 7
Agreed 36 Times in 32 Posts
Post Албанците заинтересирани за српски пасоши

Албанците од Косово плаќаат и до 4.000 евра за српски биометриски пасош. Претставниците на српските власти во Грачаница наведуваат дека токму на Албанците им издале повеќе илјади пасоши на Србија, пишува „Косова сот“.

Прочитајте повеќе...
BorisVM is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Оружен инцидент меѓу униформирана група и македонската полиција кај Блаце barba News and Political talks 95 21-05-2010 21:58
Албанците им се заканија со нова војна на Македонците ако не биде по нивно barba News and Political talks 16 07-04-2010 19:33
Ма каква социјалдемократија, купуј ги Албанците! barba Macedonian Daily News 0 01-07-2009 13:03
Партиите ги радикализираат Албанците vlade_20 News and Political talks 3 04-06-2009 14:11
Демократската партија на Албанците обвинува за масовно испуштање од работа на Албанците BorisVM Macedonian Daily News 0 06-02-2009 03:10


All times are GMT +2. The time now is 11:57.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51