PDA

View Full Version : Women's and Men's Corner


Pages : [1] 2

 1. Жената може да одглуми оргазам - мажот цела врска
 2. Што ги плаши мажите!?
 3. Што сакаат машките?
 4. Земја со најубави МАЖИ...
 5. Малку феминистички,ајде и по некоја шовинистичка,,мисла,,цитат,,изрека,,,
 6. Најчести машки љубовни лаги
 7. Машко-женска астрологија
 8. Зошто е измислен алкохолот...
 9. Мажите ви се потребни за
 10. Јас домазет
 11. Колку тој/таа помага
 12. Прв впечаток
 13. Мажи- Како да заводите женски ???
 14. Копнежи
 15. Зошто да ја заборавите воспитната шлаканица
 16. Тајната на машкиот ум
 17. Жените сакаат богати мажи, а мажите домаќинки
 18. Што заслужува секоја девојка
 19. Што ќе кажат другите?
 20. Постари мажи - Предност или мана!?
 21. Стара мода
 22. Kako niedna druga zhena na Balkanot...
 23. Машко & Женско неверство
 24. Колку партнери се доволно
 25. Mashka shovinistichka tema!
 26. Жени, колку посакувате да сте машко?
 27. Зошто постара жена и помлад маж се идеална комбинација
 28. Женските прашуваат, машките одговараат!
 29. kakvi zenski vi se out
 30. Паѓате ли на солзи
 31. Кој тип на жена сте?
 32. Интелигентните мажи се лоши партнери
 33. Дали би го истетовирале името на дечкото или девојката?
 34. Кој е дома глава на семејството?
 35. Пријателство после љубов
 36. kako da go nateram da ne vodi inaet i koga ne e vo pravo
 37. Мојот идеален партнер/ка...:))
 38. I napraviv Dete
 39. Женско за мажење
 40. Машко на седмо небо????
 41. Opticka "predigra"
 42. Skarani vo ist krevet
 43. Предрасуда и гордост
 44. Зошто е добро понекогаш да се биде „Кучка„?
 45. За што женските најмногу подлажуваат...
 46. Што ја прави жената цврста?
 47. Фраер по своја мера
 48. Момци - Како да заведете супер згодна женска!
 49. Што мажите никогаш не би признале?
 50. Мит или вистина?
 51. Што ако жената е кариеристка?
 52. Што очекуваат мажите од жените?
 53. molim Vas za malu pomoć
 54. Разговор во шифри
 55. Македонките Шампионки!
 56. Тајната на долговечните бракови
 57. Колку сте пристапни?
 58. Откриен нов хемиски елемент! - ЖEHA
 59. За мажите
 60. За што сонуваат девојките денес?
 61. Мажите наскоро без никаква функција???
 62. Дали сте се „шамарале“ некогаш?
 63. Машки манири на прв состанок
 64. Најтрауматично?!
 65. Во заедница со родителите или не?
 66. Депилација дома
 67. Како и/му кажа дека го/ја сакаш?
 68. За жените: Најчеста причина за раскинување?
 69. Напад на приватноста?
 70. ".....и сега може да ја бакнете невестата. Госпоѓо.....вашето презиме?"
 71. Жената е таа што го „тера“ мажот во неверство!
 72. Добра љубовница или добра куварица?
 73. Што би одбрале?
 74. 10 знаци дека партнерката ве изневерува
 75. RED ALERT: На мажите им се заканува изумирање
 76. Дали би биле со девица за 1 вечер?
 77. Што ги прави мажите среќни?
 78. Сантиметрите и самодовербата..
 79. Се здебелив. Ми треба план Б!
 80. Мажите поминуваат 1 година од животот зјапајќи во жени
 81. Зошто швалерката е подобра од жената?
 82. Пијана работа, брат
 83. Јајце клетки на распродажба
 84. Прво искуство со женско
 85. Што сакаат Жените Повеќе!
 86. Мамино синче
 87. Нешто против феминизмот
 88. Женски шамар
 89. Плакнеме очи :)
 90. Папучар
 91. Анатомска мапа - фраери
 92. Прирачникот на љубовникот
 93. Сите жени се
 94. Правила како да се привлече баш секој жена
 95. ЉУБОВНА ТЕРАПИЈА - Како да ослабиш (само за мажи)
 96. Мирисот на жената
 97. Патриархат
 98. Во секоја манџа зачин
 99. Домаќинка
 100. Females can't cook
 101. Бикините ги оглупуваат мажите
 102. Сите машки се исти!
 103. „Тешка„ женска
 104. Role of a woman
 105. Wow - која убавина
 106. Како одбирате и купувате чевли и облека?
 107. Дали би абортирале доколку...
 108. Гаќи или пижами?
 109. Развиени/набилдани жени
 110. Хомосексуалците и нивните права
 111. Девет типови на жени кои треба да се избегнуваат
 112. Машки заблуди за жените!
 113. ТОП 10!
 114. Лекција
 115. Баба го шета внучето
 116. Најголема машка мана?
 117. Akna sto ne pominuva podolgo vreme
 118. Најголема женска мана?
 119. Правата на детето
 120. Жена во армија
 121. Женски човекови права
 122. Dali postoi "Helen Doron "centar vo Makedonija
 123. Име на дете
 124. Topless
 125. Наплатете ги изневерувањата на мажот
 126. Војска
 127. Зошто мажите побрзо одат од овој свет пред жените
 128. Углед
 129. Машкост
 130. Доверба
 131. Жена на висока функција
 132. Влакнести мажи
 133. MUDROSTA NA MAZOT vs ZENATA.
 134. Како се перат алишта? (Crow asking)
 135. Sperm donation
 136. Дофрлање на улица
 137. Тука сум за 5 минути!
 138. Образувана жена - лош секс
 139. Дали треба БАШ СЕ да се каже?
 140. Идеален маж
 141. Секоја жена може да биде освоена
 142. Земја со најубави жени
 143. Приказна
 144. Како да изберете поклон на партнерот
 145. На жените местото им е дома!
 146. Во пресрет на летните одмори...
 147. Ќелавост, можеби не засекогаш
 148. Сурогат - мајка
 149. Пиво и жена
 150. Брачна понуда
 151. Верна жена...
 152. Царски рез
 153. Мајка или Татко
 154. Пијана женска
 155. Плескање
 156. Детството завршува на 11 години ?
 157. Предупредување за жени!
 158. Предница и задница без цел
 159. Згодна и паметна
 160. Фембот
 161. Стари моми
 162. Испразнете ја ташната
 163. Македонски жени
 164. Мажи материјалисти
 165. Родители – деца, сличности - разлики
 166. Бегај подалеку
 167. Што знаете САМИ да поправите по дома?
 168. Домаќински обврски кои што со задоволство би ги прескокнале
 169. Мажите не сакаат да бидат сексуални објекти
 170. Десет нешта што ги мразам кај тебе
 171. Крчење - нема спас
 172. Сте имале врска со женет маж?
 173. Убавици
 174. Како се препознава оженет човек?
 175. Да си се утешиме, мојТ?
 176. Моралната димензија на „не знаев“
 177. 5 Типови на мажи...
 178. Дамите бираат
 179. Случајно...
 180. Како го ...
 181. Стајлинг на пенисот
 182. Би сакала тој...........
 183. Бременост
 184. Додворување
 185. Што би направиле ако сте ја навредиле?
 186. Како Бакнувате?
 187. Идеална возраст за бебе
 188. Дали навистина ни се потребни мажите?
 189. Машко готвење
 190. На кафе со пријателките
 191. ПМС
 192. Кое име (не) би му го дале на вашето дете?
 193. Кризата ...
 194. Нудистичка плажа, да или не?
 195. Одбивање
 196. Пури..
 197. Групно упуцавање
 198. Тепачка и Отепувачка
 199. Очајна не, домаќинка да
 200. Накит за мажи
 201. Две најубави жени
 202. Тепачка и Отепувачка
 203. Неочекуван поклон
 204. Хоби
 205. Хумор со сериозна порака!
 206. Мажите се попаметни (и поглупави) од жените
 207. Контра.......
 208. Ми се свиѓа само како другарка...
 209. Машко-женско другарство
 210. Плачки
 211. Даската на шољата во WC-то
 212. Мојата коса
 213. Женски прирачник за броење
 214. Molim pomoć - makedonska imena
 215. Буцки, витки и слабички...
 216. Иди ми - дојди ми
 217. Плажа само за жени во Италија
 218. Грешки кои жените ги прават во врска
 219. Од што мажите највеќе се плашат во кревет?
 220. Дрест ту инпрес??
 221. 12 работи што никој маж не сака да ги чуе од жена
 222. 55 факти што морате да ги знаете за секоја жена
 223. Еххх да сум....
 224. Апчето!
 225. Недовршен секс.......
 226. Изглед или Памет?
 227. Песна, или ...?
 228. Жени..ццц...
 229. Забранета љубов
 230. Мажи...
 231. Жените се интелигентни
 232. Зошто...??
 233. Употребливост???
 234. Ако ви го згреши името?
 235. Имам дилема, ми треба помош!
 236. Женска географија
 237. 5-те фази на жената
 238. Колку сте инфантилни?
 239. Дали сте каваљери?
 240. Мажи вашиот однос со дедото?
 241. „Машки“ и „женски“ игри...
 242. Дали Ви е сеедно?
 243. Девица или Не?
 244. А Вас ?
 245. Што Ве нервира?
 246. Втора си? И...?
 247. Фудбал или Секс?
 248. Тој може-таа не смее! ПРЕДРАСУДИ!!!
 249. S.O.S!!! - ВМ - Вратата е отворена!
 250. Како ја криете вашата швалерка?